Overslaan naar hoofdinhoud

Vacatures Scholen - Artikelen / Actueel - Zermelo Support

Vacatures Scholen

Lijst van auteurs

Frits Philips Lyceum (Eindhoven) zoek roostermaker (0,6 fte)

Frits Philips lyceum-mavo is een nieuwe en moderne school voor mavo, havo, atheneum en gymnasiumleerlingen in Eindhoven-Noord. Ons onderwijs is gericht op een “leven lang leren” waardoor we onze leerlingen voorbereiden op leven en werken in een complexe wereld. Onze school profileert zich als Brainportschool en profileert zich met ons sportprogramma High School Eindhoven.

Voor meer informatie klik hier. Solliciteren kan t/m 6 mei 2024.


-----------

Stuur een e-mail naar supportdesk@zermelo.nl om uw vacature voor roostermaker hier te plaatsen!

-----------


Werken bij Zermelo? Kijk hier voor de vacatures!